Telefon: 0312 966 0012
Adress Tahran Cad. No: 30/4 (Dünya Ticaret Merkezi) GOP – 06700 Çankaya / ANKARA

LED Endüstriyel - Fabrika Aydınlatma Armatürleri

Ayasofya Enerji A.Ş. > Ürünler > LED Endüstriyel – Fabrika Aydınlatma Armatürleri
LED Endüstriyel – Fabrika Aydınlatma Armatürleri; Fabrika ve depolama alanlarının yüksek tavan aydınlatma ihtiyacını karşılayan armatürler LED teknolojisi ile birlikte çeşitlendi.
 
Enerji tasarrufu sağlayan LED fabrika aydınlatma armatürleri ışık yayılım açıları itibariyle ışığı hedef noktaya yönlendirmeleri sayesinde armatür verimlilikleride artmış oldu.
 
Kamaşmayı azaltan reflektör yapıları ve CRI değerleri bir araya geldiğinde ortamın ışık kalitesini artmasına sebep oldular. Özetle LED teknolojisi enerji tasarrufunun yanı sıra fabrikaların endüstriyel aydınlatmalarında ışık kalitesinide yükseltti.
 
LED endüstriyel yani  fabrika ve depolama alanlarının aydınlatmalarında bakım maliyetleri de azaltılmış oldu.
Doğru ütün seçildiğinde bir fabrika armatürünün yüksek ışık gücü ve uzun ömürlü olması sadece enerji faaliyetlerine bakarak değil yan etikerininde faydalarına bakarak tercih sebebi olmalarını sağladı.
 
Yukarıda 2 farklı kategoride LED fabrika ve depolama alanı aydınlatma armatürü bulunmaktadır; birisi çanaklı tip olarak da kulanılabilen yüksek tavan armatürü diğeri ise uzun alanlamasına aydınlatma çözümleride sunabilen ve farklı ışık yayılım seçenekleri bulunan yüksek tavan armatürü.
 
İşetmenizin ihtiyacına göre, tavan yüksekliği ve alan genişliği ne olursa olsun en uygun çözümleri OSRAM LED teknolojisi ve beraberinde 5 yıl ürün garantisi vererek sunuyoruz.
 
LED Endüstriyel Fabrika Aydınlatma Armatürlerimizin tamamı aydınlatma otomasyonuna uygundur.
 
LED Endüstriyel Fabrika Aydınlatma armatürlerimizde kullandığımız driver (Sürücü) lar parafudr özellikli ve ENEC belgelidir. Zorlu koşullara uygun tasarlanan komponentler sayesinde LED lerin sürüş akımını sınırlamış ve LED ömrünü uzatmış oluyoruz.
 
İş güvenliği açısından gerekli aydınlatmayı sağlayacak armatürlerin dijital ortamda (Dialüx) kullara hesaplamasını yaparak doğru ürünü seçmenize yardımcı oluyoruz.
 
LED Endüstriyel – FabrikaAydınlatma Armatürlerimizin tamamının Sızdırmazlık (IP) Darbe Dayanımı (IK) ve Elektirksel ölçüm raporları vardır.. Ayrıca Aydınlatma hesabında kullanılan Işıklık dosyalarıda her kelvin (Işık rengi) ve her ışık yayılım açısına göre ayrı ayrı mevcuttur.
 
İhtiyacınıza uygun olan armatür seçimini yaparken ezbere bir tavsiyede bulunmaktan ziyade gerekli hesaplamaları Elektrik mühendisleri odasının da web sitesinde bulabileceğiniz aydınlık seviyesine göre hesaplayarak size en uygun çözümü sunuyoruz.