Telefon: 0312 966 0012
Adress Tahran Cad. No: 30/4 (Dünya Ticaret Merkezi) GOP – 06700 Çankaya / ANKARA

LED Direk – Z Tipi

Ürün AdıLED SayısıWattIşık RengiLümenTEKNİK DÖKÜMAN
LED Direk – Z Tipi12 Adet / Osram Modül70 – 100 WattTek Renk8.710 Lümen (70 Watt)
Ürün AdıLED Direk – Z Tipi
LED Sayısı12 Adet / Osram Modül
Watt70 – 100 Watt
Işık RengiTek Renk
Lümen8.710 Lümen (70 Watt)
Teknik Döküman
Genel Bilgiler

Alüminyum gövde, çift konsollu ve Osram LED modül yada Cree LED modüllü dekoratif LED Direklerimiz; tek konsolda (Direk kolu) 3 metre, 35 Watt/ 3,5 metre 50 Watt olmak üzere isteğe ve ihtiyaca bağlı farklı ışık gücü ve ışık renklerinde üretilebilmektedir.

6 LED x 2 sıra, 12 LED Osram LED modül ve 4 LED 3 Sıra Cree LED modül olmak üzere 2 Ana ışık kaynağı tercihine göre müşterilerimize alternatifler sunabilmekteyiz. Ürünlerimizin ışık rengi olarak farklı Kelvin değerlerinde üretebildiğimiz gibi farklı renk (Nm) seçeneklerimizde mevcuttur, Örneğin yeşil alanlarınıza bakan led direk konsolu için farklı renk uygulayabiliriz.

LED direklerimizin konsol açı ve boyları isteğe ve ihtiyaca göre uzunluk olarak ve açı olarak ayarlanabilmektedir. Örneğin Dekoratif LED direğinizin parktaki yerleşimi bir kolu (konsol) yürüyüş yolunu aydınlatırken diğer kol yeşil alanı aydınlatması için planlanmış olabilir, bu durumda parkın yürüyüş yoluna bakan konsolu 90 derecelik dik bir açı ile aydınlatma yaparken diğer direk kolu yeşil alana geniş açı ile ayarlanabilir. LED direklerimizin bu esnek yapısı sayesinde parklarınızda ve çevre peyzaj alanı aydınlatmalarınızda beğeninize ve ihtiyacınıza uygun aydınlatma alternatifleri yaratarak görsellikten taviz vermeden estetik bir dokunuş yaratmış olursunuz.

Belediyelerimizin parklarında kullandıkları direklerde sağlamlığın yanı sıra görsellik de önemlidir. Direklerimizin boyu (yükseklik), kol (Konsol) uzunluğu, direk eni ve et kalınlığı dediğimiz sac kalınlığı özelliklerini isteğe bağlı olara değiştirebildiğimiz gibi direklerimizin üzerine lazer kesimde istenilen yazı ve deseni de işleyebilmekteyiz. Bu özelliğe sahip direklerimizin içerisine RGB direk özelliği kazandıracak eklemeler yapılmaktadır. Uzun mesafe alanlarda RGB Direk lerin senkronize çalışmaları için gerekli olan sinyal güçlendiriciler LED modüllerimizin sürücüleri ve sigorta için açılan müdahale kapaklarının içine yerleştirilmektedir. Bu durum direklerin arızalanması durumunda müdahalenin kolay ve hızlı olamasını sağlamaktadır.

Teknik Özellikler
 • Osram veya Cree LED Modül,
 • 35 Watt, 40 Watt, 50 Watt x LED Modül,
 • İsteğe bağlı olarak 2 yada 3 modül kullanılabilir.
 • IP 6x
 • 3mm Direk Sac Kalınlığı,
 • 4 Metre yada 4,5 Metre Direk Uzunluğu,
 • İsteğe Bağlı Direk Konsol Açısı,
 • 90 Derece (Dik Açı), 45 Derece (Eğik Açı)
 • Sigorta, Sürücü (LED Driver) ve RGB Sinyal Güçlendirici Müdahale Kapağı,
 • Asimetrik Optik Teknolojisi (İki direk arası mesafeye özel ışık yönlendirmesi yapar),
 • 60 Derece, 90 Derece yeşil alan dekoratif aynınlatma tercihi için özel optik yönlendirici alternatifleri,
 • Zemine Montaj İçin Ankraj Dahildir.