Telefon: 0312 966 0012
Adress Tahran Cad. No: 30/4 (Dünya Ticaret Merkezi) GOP – 06700 Çankaya / ANKARA

Hakkımızda

Ayasofya Enerji A.Ş.’ye Hoşgeldiniz!

2003 yılında solar sistemler (güneş enerjisi) kurmak için çıktığımız yolumuza, güneş enerjili klor dozaj pompaları, güneş jeneratörleri, GSM direkleri için solar sistemler yaptık. 2004 yılında LED aydınlatma ve güneş enerjisi sistemleri üreterek devam ettik.

Solar sistemle çalışan deprem parkı yaptık, Türkiye’de bir ilk Gazi Üniversitesi bilgisayarlı elektronik bölümünün çatısını güneş panelleri ile kapladık, Türkiyede başka bir ilk olarak 12V klor dozaj pompası imal ettirerek klor dozaj pompalarında inverterleri aradan çıkardık ve ORP elektrotlu sistemi uyguladık.

2006 yılından (www.ledliaydinlatma.com) itibaren LED aydınlatma  armatürleri projelendirme, imalatı ve montajını yapmaktayız.

hakkımızda

İmalatını yapmakta olduğumuz ürünler geçen 10 yıl içerisinde birçok değişiklik göstermesine rağmen belirli ürünlerin kalıp larını geliştirerek ürün yelpazemizi kısıtlı tutmayı seçtik. Sürekli yeni ürün ve kalıbı yerine belli başlı ürünler konusunda sürekliliğimizi koruduk.

Belediyelerin ihtiyaçları doğrultusunda park ve bahçe armatürleri (LED payzaj ürünleri – armatürleri), Kurum ve sanayi kuruluşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda LED projektör ve LED yüksek tavan armatürleri imal etmekteyiz.

Gelecekte; geriye dönüp baktığımızda yapmış olduğumuz işlerin geri dönüşleri konusunda dünya standartları seviyesinde olmak istiyoruz. LED dünyasının endüstriyel aydınlatma kısmı ile ilgili kalmak ve bu noktada ihtisasımızı geliştirerek devam etmekte olmak istiyoruz.

İmalatın geniş yelpazesi içerisinde; gelişen sektör ihtiyaçlarına cevap verebilmek için her noktada gelişmeye ve genişlemeye çalışmaktan ise ihtisas gerektiren konuları outsource ederek gerekli yeterliliğe daha hızlı ulaşmayı seçiyoruz.

Gerek tedarik gerek ise bitmiş ürünlerimizin takibi konusunda 10 yıldır kullanmakta olduğumuz CRM alt yapımıza güveniyoruz. Bilişim altyapımız sayesinde bitmiş ürünlerimize gelen istek ve önerileri bir potada toplayarak ürün gelişimi konusunda bilgi birikimimize katkı sağlıyoruz.

LED-Armatür-TEST-Labaratuvarı
Neden Osram LED?

Test Edilmiş Uzmanlık; 100 yılı aşkın süredir aydınlatma sektöründe olan Alman firmanın aydınlatma alanında deneyimli uzmanları ve Ar-Ge bütçesi sonucu her zaman en doğru ürüne ve ışık kalitesine sahip olursunuz.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti; Bir dünya markası ile çalışmanın keyfini sürün. Ürün arızalarında koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sizinle ilgilenen bir firmanın ürünlerini gönül rahatlığıyla alın.