Telefon: 0312 966 0012
Adress Tahran Cad. No: 30/4 (Dünya Ticaret Merkezi) GOP – 06700 Çankaya / ANKARA

Hakkımızda

Ayasofya Enerji A.Ş.’ye Hoşgeldiniz!

2003 yılında solar sistemler (güneş enerjisi) kurmak için çıktığımız yolumuza, güneş enerjili klor dozaj pompaları, güneş jeneratörleri, GSM direkleri için solar sistemler yaptık. 2004 yılında LED aydınlatma ve güneş enerjisi sistemleri üreterek devam ettik.

Solar sistemle çalışan deprem parkı yaptık, Türkiye’de bir ilk Gazi Üniversitesi bilgisayarlı elektronik bölümünün çatısını güneş panelleri ile kapladık, Türkiyede başka bir ilk olarak 12V klor dozaj pompası imal ettirerek klor dozaj pompalarında inverterleri aradan çıkardık ve ORP elektrotlu sistemi uyguladık.

2006 yılından (www.ledliaydinlatma.com) itibaren LED aydınlatma  armatürleri projelendirme, imalatı ve montajını yapmaktayız.

hakkımızda

İmalatını yapmakta olduğumuz ürünler geçen 10 yıl içerisinde birçok değişiklik göstermesine rağmen belirli ürünlerin kalıp larını geliştirerek ürün yelpazemizi kısıtlı tutmayı seçtik. Sürekli yeni ürün ve kalıbı yerine belli başlı ürünler konusunda sürekliliğimizi koruduk.

Belediyelerin ihtiyaçları doğrultusunda park ve bahçe armatürleri (LED payzaj ürünleri – armatürleri), Kurum ve sanayi kuruluşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda LED projektör ve LED yüksek tavan armatürleri imal etmekteyiz.

Gelecekte; geriye dönüp baktığımızda yapmış olduğumuz işlerin geri dönüşleri konusunda dünya standartları seviyesinde olmak istiyoruz. LED dünyasının endüstriyel aydınlatma kısmı ile ilgili kalmak ve bu noktada ihtisasımızı geliştirerek devam etmekte olmak istiyoruz.

İmalatın geniş yelpazesi içerisinde; gelişen sektör ihtiyaçlarına cevap verebilmek için her noktada gelişmeye ve genişlemeye çalışmaktan ise ihtisas gerektiren konuları outsource ederek gerekli yeterliliğe daha hızlı ulaşmayı seçiyoruz.

Gerek tedarik gerek ise bitmiş ürünlerimizin takibi konusunda 10 yıldır kullanmakta olduğumuz CRM alt yapımıza güveniyoruz. Bilişim altyapımız sayesinde bitmiş ürünlerimize gelen istek ve önerileri bir potada toplayarak ürün gelişimi konusunda bilgi birikimimize katkı sağlıyoruz.

Neden TUNGSRAM ?

1896’dan beri aydınlatma sektörüne yön veren Tungsram 125 yıllık tecrübesi, 3.700 çalışanı , 5 fabrikası ve 1.600 tedarikçisiyle, 100 küresel pazara ürün ihraç ediyor.

Dedelerimiz Tungsram’ı çok iyi tanıyordu, şimdi ise torunlarımızın kuşağı için bir dünya inşa ediyor!Tungsram, geçtiğimiz yüzyılın tüm zor zamanlarında bile faaliyette kalmayı başarmıştır; tarihçesinin ve inovasyon mirasının mevcut çabalarını nasıl yönlendirdiğini ürünlerinde görebilirsiniz.Daha düşük karbon izi ile gıda, sanitasyon ve daha yaşanabilir mekanlar konularına veri odaklı çözümler sunmaktır, kısacası: Artan insan refahını hedefler. Burdan TUNGSRAM sitesini ziyaret edebilirsiniz.