Telefon: 0312 966 0012
Adress Tahran Cad. No: 30/4 (Dünya Ticaret Merkezi) GOP – 06700 Çankaya / ANKARA

Dış Cephe DMX LED Aydınlatma

Ayasofya Enerji A.Ş. > Ürünler > Dış Cephe DMX LED Aydınlatma

Dış Cephe DMX LED Aydınlatma;

Dış cephe DMX LED aydınlatma; mimari yapıların dış cephe dekoratif aydınlatmaları için özel olarak tasarlanmıştır.

Alüminyum enjeksiyon gövdeli dış cephe DOT aydınlatma armatürümüz uzun ömürlü ve uzun ömürlü bir alternatiftir.

RGB DMX ve RGBW DMX olarak da üretilebilmektedir. Dış cephe DMX DOT LED Ürünlerimizi Buradan (LINK: https://ayasofyaenerji.com/dis-cephe-dmx-led-dot-aydinlatma ) İnceleyebilirsiniz.

DMX512 ve PWM alt yapısını kullanabilen LED aydınlatma armatürleri kullanmaktayız.

Madrix altyapısı sayesinde kontrol edilebilir bir bütüne dönüşmesi mimari yapının yaşamın ritmine ayak uydurması anlamına da gelir.

Dış Cephe aydınlatma armatürleri, UV özellikli polimer kaplama, IP67 Sızdırmazlık özelliğinine sahiptir.

Uzun ömürlü olmasını sağlayan polimer kaplaması, ışığa yön veren özel tasarım adreslenebilir LED ışık kaynağı sayesinde görsel şölenler yaratmanıza olanak sağlar.

Mimari yapının bütününü veya belirli bir kısmını; dış cephe kaplama malzemesi ile uyumlu, montaj kolaylıkları sağlayan çizgisel aydınlatma armatürleri veya noktasal ışıklar ile canlandırmak bu ışık görselini Madrix altyapısı sayesinde bilgisayardan kontrol etmek Artık Çok Kolay.

Madrix alt yapısı ile DMX LED aydınlatma sistemlerini programlayabilir yada hazır görsel şovlardan seçerek herkesin dikkatini çekersiniz.

Dış Cephe LED aydınlatma konusunda Wall washer (LED Duvar Boyama – Renklendirme), çizgisel aydınaltma armatürleri ve DMX Projektörler kullanmaktayız.

Binanın yada aydınlatılacak olan cephenin mimari yapısına göre ve istenilen DMX LED aydınalatma tasarımına göre DMX  uyumlu farklı aydınlatma elemanları kullanmaktayız.

Aydınlatmalarda DMX özellikli armatürlerinin montajı – dış cepheye uygulanması konusunda fiber optik altyapı çözümleri de kullanıyoruz.

DMX kontrol sinyallerinin kesintisiz – gecikmeye uğramadan son uca kadar ulaşması ve data alt yapısının daha uzun ömürlü olması için fiberoptik altyapı çözümlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

DMX LED ışıklandırma – aydınlatma konusunda, projenin başından sonuna kadar yanınızdayız;

Dış cephe görseline ilişkin simülasyonların hazırlanması, montaj öncesi saha etüdü, uygun altyapı çözümlerinin planlanması, doğru ürün seçimi ve montajı…

LED Aydınlatmalar için DMX sisteminin devreye alınması, bilgisayar kontrolü konusunda eğitimin verilmesi, konu ile ilgili personel yok ise uygun çözüm – altyapının oluşturularak sistemin tam anlamıyla işletilebilir halde müşteriye sunulması …

İşin başından sonuna kadar anahtar teslim DMX aydınlatma proje yönetim hizmeti vermekteyiz.

Madrix alt yapısı ve dış cephe DMX aydınlatma armatürlerimizden birkaç örneği incelemenizi öneririz. Örneğin DOT DMX ürünümüzü pixel LED ekran tarzında kullanılabildiği örneklerimizi inceleyiniz.

Linear (Çizgisel DMX LED Aydınlatma) armatürümüz ile dış cephenin mimari yapısının geceden gündüze ne kadar değiştiğini gerçek örneklerle anlatan ürünümüzü inceleyiniz.