Dekoratif LED Direk – L Tipi

Dekoratif LED Direk - L Tipi
Dekoratif LED Direk – L Tipi

 

Ürün Adı LED Sayısı Watt Işık Rengi Lümen Teknik Doküman
 LT.1  — Adet  35  Tek Renk  — Lümen  LT.1 – Tek Konsol
 LT.2  — Adet  70  Tek Renk  — Lümen  LT.2 – Çit Konsol

Dekoratif Direk Özellikleri;

Optik lens teknolojisi sayesinde iki direk arası alanlarda aydınlık seviyesini en iyi şekilde ayarlar. UV özelliği sayesinde güneş ışınlarından etkilenmez (sararma yapmaz),  Osram LED modül sayesinde düşük enerji tüketimi karşılığı yüksek ışık verimliliğine sahiptir. IP soket yapısı ile bağlantı noktalarında sızdırmazlık sağlanır ve ürün ömrü artar ve montaj kolaylığı sağlanmış olur. 

Alüminyum dekoratif direk gövdesi sayesinde paslanmaz ve hafif yapısı sayesinde daha uzun ömürlüdür, LED teknolojisinin 50.000 saat ömür beklentisine karşılık olarak dekoratif direk gövdesinin de LED modül ömür beklentisi ile doğru orantılı olması gerekir. 3mm gövde kalınlığı ile rüzgar ve dayınımı güçlendirilmiş olan direklerimiz şeffaf kromatlama işleminden geçirildikten sonra polyester esaslı elektrostatik toz boya ve fırınlama işleminden geçirilmektedir ki bu işlemler sayesinde ürünün boya ömrü teknolojinin getirdiği son noktada ömür sağlamaktadır.

Dekoratif direğin ankrajı 250 x 250 mm ve 10 mm kalınlığında tasarlanmıştır. Dekoratif direğin M14 bağlantı elemanlarında galvanizli malzemeler kullanılmaktadır.

Dekoratif direk modellerimiz; tek konsollu (L tipi) dekoratif LED direk, çift konsollu (T tipi, Z tipi, V tipi) dekoratif direk modellerimizin ışık gücü (Osram LED modül sayısına bağlı olarak.) ve ışık rengi yani kelvin seçenekleri mevcuttur. 

Proje ve/veya beğeninize göre yeşil renk ışık seçeneği mevcuttur. Özellikle çift konsollu Z tipi direk modelimizde arka tarafa bakan konsol için optik lens ve ışık rengi farklı uygulama yapabilmekteyiz.

Dekoratif  Direk (Çevre Aydınlatma) Teknik Özellikleri;

– Osram LED Modül,

– 35 Watt x LED Modül,

          — İsteğe bağlı olarak 2 yada 3 modül kullanılabilir.

– IP 6x

– 3mm Direk Kalınlığı,

– 3,5 Metre yada 4 Metre Direk Uzunluğu,

– İsteğe Bağlı Direk Kol Açısı,

          — 90 Derece (Dik Açı), 45 Derece (Eğik Açı)

– Sigorta Müdahale Kapağı,

– Asimetrik Optik Teknolojisi (İki direk arası mesafeye özel ışık yönlendirmesi yapar),

– Zemine Montaj İçin Ankraj Dahil,

 

Osram LED Modül